В рамках Імплементаційної Угоди із захоронення радіоактивних відходів між Україною та НАТО, та за підтримки Трастового фонду НАТО, компанія «НТ-Інжиніринг» успішно завершила реалізацію проекту «Реабілітація майданчика сховища радіоактивних відходів в Україні. Поводження з РАВ на майданчику «Цибулеве», розташованого на території військової частини Міністерства оборони України, смт. Цибулеве, Кіровоградської області.
Компанія «НТ-Інжиніринг» завершила етап з вилучення та перевезення «історичних», залишених ще з часів СРСР, радіоактивних відходів із могильника на об’єкті «Цибулеве» Міністерства оборони України. Вилучені РАВ передано у сховище на ПЗРВ «Буряківка» у зоні відчуження.
19-22 листопада на майданчику ВП ЗАЕС за участю фахівців ТОВ «НТ-Інжиніринг» проведений тренінг для групи інженерної підтримки та інструкторів НТЦ ризик-інформованому управлінню конфігурацією АЕС.
3-4 жовтня фахівці ТОВ «НТ-Інжиніринг» прийняли участь у семінарі «Впровадження ризик-інформованих підходів при експлуатації АЕС» що відбувся на Рівненській АЕС.
ТОВ «НТ-ІНЖИНІРИНГ», за фінансової підтримки Уряду США, забезпечило підприємства Державного Агентства з управління Зоною Відчудження (ДАЗВ) обладнанням та контейнерами для зберігання і транспортування відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання.
21 квітня у Державному агентстві України з управління зоною відчуження відбулося підписання контрактних документів між компанією «НТ-Інжиніринг», яка виграла міжнародний конкурс, та Агенцією НАТО з підтримки та постачання (NSPA) про“ Ліквідацію могильника радіоактивних відходів на об’єкті “Цибулеве” Міністерства оборони України. На ньому зберігаються не класифіковані джерела іонізуючого випромінювання, залишені у спадок Україні ще радянською армією.
На початку 2018 р. ТОВ «НТ-Інжиніринг» стало переможцем у тендерних процедурах та успішно виконує замовлення НАЕК «Енергоатом» для Відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» (ВП «Рівненська АЕС») щодо проведення оцінки впливу на довкілля майданчику ВП «Рівненська АЕС». Відповідну угоду на виконання даного замовлення було підписано 27 березня 2018 року.
123