ТОВ «НТ-Інжиніринг» приєдналося до Асоціації «Український ядерний форум»

Метою Асоціації "Український ядерний форум" є координація господарської діяльності з питань сталого функціонування та розвитку ядерної енергетики, яка є низьковуглецевою технологією виробництва електроенергії. Таким чином компанія «НТ-Інжиніринг» долучається до завдань Асоціації і буде всебічно сприяти відстоюванню позиції учасників перед органами державної влади України, а також сприяти формуванню позитивної громадської думки в Україні та країнах Європейського Союзу щодо розвитку ядерної енергетики.

Членство в Асоціації також матиме позитивний вплив на подальший розвиток діяльності компанії «НТ-Інжиніринг» у ядерній галузі.

З початку свого створення Асоціація активно долучається до формування державної політики в енергетичній сфері та сприяє розвитку ядерної енергетики та сталому функціонуванню і розвитку ядерно-промислового комплексу України.

За роки своєї роботи Асоціація УЯФ стала вагомим інструментом комунікацій з державними структурами, відповідальними за прийняття рішень в енергетичній сфері, з метою донесення позицій та інтересів підприємств-учасників; стала помітною в інформаційному просторі та користується авторитетом серед експертів у галузі енергетики та профільних журналістів. 

Сьогодні перед ядерно-енергетичною галуззю повстали нові серйозні виклики для реалізації Енергетичної стратегії України-2035, тому консолідація зусиль підприємств-учасників на майданчику Асоціації УЯФ та синергія спільних дій сприятимуть подальшому розвитку ядерно-енергетичного комплексу на благо всієї економіки України. 

Більше про Асоціацію "Український ядерний форум" за посиланням: Про Асоціацію | АСОЦІАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ФОРУМ» (atomforum.org.ua)