Новина про виконаний компанією «НТ-Інжиніринг» проект з оптимізації технічного обслуговування і ремонту ядерного реактору ВВЕР-1000 для енергоблоку №2 Запорізької АЕС з’явилася на сайті Департаменту енергетики США 28.06.2021
В рамках Міжнародного Форуму 14-й Екуменічний Соціальний Тиждень «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку» відбулася дискусія «Атомна енергетика: екологічний та етичний виміри для України і світу», в якій обговорювалася тема атомної енергетики, світові тренди в цій сфері, наслідки та висновки після аварії на ЧАЕС для України й світу.
35 років світ живе з Чорнобилем, найбільшою техногенною катастрофою людства. Трагедію дослідили, відтворивши до секунди хід подій, зробили висновки, внесли зміни у регламенти роботи ядерних реакторів типу РБМК-1000, закрили зруйнований 4 енергоблок і об’єкт «Укриття» сучасним конфайментом.
Метою Асоціації "Український ядерний форум" є координація господарської діяльності з питань сталого функціонування та розвитку ядерної енергетики, яка є низьковуглецевою технологією виробництва електроенергії.
Членство в АСС in Ukraine буде сприяти встановленню ділових відносин з іншими організаціями та надасть широкі можливості для вивчення досвіду зарубіжних компаній в промисловій сфері.
Державна інспекція ядерного регулювання України погодила технічне рішення про введення в дослідну експлуатацію ризик-інформованого керування конфігурацією на другому енергоблоці Запорізької АЕС.
Українська компанія «НТ-Інжиніринг», за підтримки Міністерства енергетики США та Аргонської Національної лабораторії (США), успішно виконала та передала в дослідну експлуатацію «Програму оптимізації технічного обслуговування та ремонтів систем, важливих для безпеки на основі ризик-інформованого управління конфігурацією АЕС. ЗАЕС, блок №2»
123