Метою Асоціації "Український ядерний форум" є координація господарської діяльності з питань сталого функціонування та розвитку ядерної енергетики, яка є низьковуглецевою технологією виробництва електроенергії.
Членство в АСС in Ukraine буде сприяти встановленню ділових відносин з іншими організаціями та надасть широкі можливості для вивчення досвіду зарубіжних компаній в промисловій сфері.
Державна інспекція ядерного регулювання України погодила технічне рішення про введення в дослідну експлуатацію ризик-інформованого керування конфігурацією на другому енергоблоці Запорізької АЕС.
Українська компанія «НТ-Інжиніринг», за підтримки Міністерства енергетики США та Аргонської Національної лабораторії (США), успішно виконала та передала в дослідну експлуатацію «Програму оптимізації технічного обслуговування та ремонтів систем, важливих для безпеки на основі ризик-інформованого управління конфігурацією АЕС. ЗАЕС, блок №2»
Компанія «НТ-Інжиніринг» перемогла у міжнародному тендері, що проводився Європейською Комісією, на виробництво спеціальних контейнерів класу B(U) для перевезення радіоактивних матеріалів на користь Грузинського агентства ядерної енергетики.
ТОВ «НТ-Інжиніринг» впроваджує кращі міжнародні практики з управління проєктами відповідно до стандартів IPMA (international project management association).
В рамках Імплементаційної Угоди із захоронення радіоактивних відходів між Україною та НАТО, та за підтримки Трастового фонду НАТО, компанія «НТ-Інжиніринг» успішно завершила реалізацію проекту «Реабілітація майданчика сховища радіоактивних відходів в Україні. Поводження з РАВ на майданчику «Цибулеве», розташованого на території військової частини Міністерства оборони України, смт. Цибулеве, Кіровоградської області.
123