Наглядова рада

Наглядова рада «НТ-Інжиніринг» здійснює захист прав учасників компанії, контролює та регулює діяльність виконавчого органа — Директора компанії та виконавчої дирекції, а також виконує інші функції в межах компетенції, визначеної Статутом компанії та рішеннями Загальних зборів Учасників компанії. Рішенням Загальних зборів Учасників компанії до компетенції Наглядової ради також належить визначення стратегії розвитку компанії та ключових напрямків діяльності компанії в середньостроковій перспективі.

Наглядова рада «НТ-Інжиніринг» підзвітна Загальним зборам Учасників і забезпечує виконання їхніх рішень.

Наглядова Рада обрана Загальними зборами Учасників у кількості 3 осіб та діє в такому складі:

  • Голова Наглядової ради — Віталій Дем’янюк;
  • Член Наглядової ради — Олександр Шаргородський;
  • Член Наглядової ради — Ілля Лубенський.
Віталій Дем’янюк
голова наглядової ради «НТ-Інжиніринг»

Інженер-фізик.

Закінчив факультет теоретичної та експериментальної фізики Московського інженерно-фізичного інституту за спеціальністю «фізика твердого тіла».

Закінчив юридичний факультет Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова, а також отримав ступінь магістра управління суспільним розвитком в Національній академії державного управління при Президентові України.

Отримав магістерський ступінь з управління нафтогазовою галуззю у Женевському інституті міжнародних відносин та розвитку.

В енергетичній галузі понад 20 років.

Працював заступником генерального директора вугільного об’єднання «Красноярська вугільна компанія».

Обіймав посаду члена ради директорів енергогенеруючої компанії «Новосибірськенерго».

Очолював групу регіональних газорозподільних компаній «Газекс-Україна».

Працював радником Міністра будувництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, а також заступником голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Працював у інвестиційному банку JP Morgan.

Курує у компанії напрямок стратегічного планування і розвитку.

Олександр Шаргородський
член наглядової ради «НТ-Інжиніринг»

Інженер-фізик.

Закінчив з відзнакою факультет теоретичної та експериментальної фізики Московського інженерно-фізичного інституту за спеціальністю «ядерна фізика».

Закінчив юридичний факультет Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова, а також отримав ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Академії народного господарства.

Пройшов професійну підготовку за напрямом менеджмент у державному технічному університеті ім Н.Е. Баумана.

Працює в енергетичній галузі понад 16 років.

Працював заступником генерального директора та членом правління енергогенеруючої та постачальної компанії «Кубаньенерго». Займався реформуванням компанії в  умовах формування оптового ринку електроенергії.

Очолював енергопостачальні компанії, в тому числі на етапах ліцензування та отримання прав роботи на оптовому ринку електроенергії аж до досягнення обсягу реалізації до 1 млрд. кВт. год. на рік.

Брав участь і здійснював керівництво низкою інвестиційних проектів з будівництва генеруючих об'єктів розподіленої електроенергетики та альтернативних джерел електроенергії.

Курує  у компанії напрямок зовнішньоекономічної проектної діяльності.

Ілля Лубенський
член наглядової ради «НТ-Інжиніринг»

Інженер-фізик.

Закінчив з відзнакою факультет теоретичної та експериментальної фізики Московського інженерно-фізичного інституту за спеціальністю «ядерна фізика».

Є випускником Магістерської програми Лондонської Бізнес Школи за спеціальністю «фінанси».

Більше 20 років працює в напрямку реалізації індустріальних проектів та у галузі фінансів.

Очолював департаменти управління ризиками та управління фінансами у Chase Manhattan Bank.

Керував логістичною координацією і здійснював управління фінансами у проекті перенесення виробництва хімічного заводу у місті Бернтайленд, Шотландія, Об‘єднане Королівство.

В якості консультанта з проектного менеджменту та фінансів успішно реалізував низку індустріальних та фінансових проектів в різних країнах Європи.

Курує у компанії напрямок проектного менеджменту.