Нові ядерні технології

Розвиток ядерної енергетики формує технологічні виклики, які потребують реагування.

Дотримуючись своїх базових цінностей і принципів, «НТ-Інжиніринг» реалізує власну стратегію побудови лідерських позицій у галузі.

Одним з основних сучасних напрямків у технологіях створення й будівництва ядерних реакторів є малі модульні реактори (ММР).

Указана технологія за своєю базою відповідає ключовим запитам, які висуває сьогодення до ядерної енергетики.

Високий рівень безпеки експлуатації, можливість маневрування потужністю, економічно привабливі показники будівництва та експлуатації, а також можливість симбіозу з відновлювальними джерелами електричної енергії дають змогу висловити оптимізм щодо впровадження технологій ММР у найближчі роки.

«НТ-Інжиніринг» є послідовним прихильником технологій ММР і, як контрактор Аргонської національної лабораторії (Сполучені Штати), здійснює підтримку просування технології ММР в Україні та на інших ринках, що розвиваються.

Мета нашої діяльності в цьому напрямку — створення регіонального інженерно-технологічного хаба з просування технологій ММР.

«НТ-Інжиніринг» займається всебічним вивченням технологічних, економічних, регуляторних та інфраструктурних аспектів упровадження технологій ММР, співпрацюючи з провідними компаніями, як-от NuScale Power (Сполучені Штати) та Holtec International (Сполучені Штати), з якими підписано відповідні угоди.

Також «НТ-Інжиніринг» через свою афілійовану організацію, Інститут інновацій ядерної енергетики (Україна), бере участь у програмі Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) «Економіка малих модульних реакторів».

 

Посилання на презентації, публікації в ЗМІ та наукових журналах