НТ-Експлорейшин

Товариство з обмеженою відповідальністю  «НТ-Експлорейшин» у  відповідності до вимог національного законодавства є ліцензованим оператором ринку надання послуг з поводження з небезпечними відходами. Діяльність з поводження з небезпечними відходами здійснюється фахівцями компанії з дотриманням всіх нормативних вимог та врахуванням кращої міжнародної практики у цій сфері та базується на принципах відповідальності та безпеки.

Компанія є дочірньою структурою визнаного лідера ринку поводження з радіоактивними відходами  ТОВ «НТ-Інжиніринг», а тому наслідує всі професійні та соціальні цінності, які сповідує материнська компанія.

«НТ-Експлорейшин» має напрацьовані технічні рішення, кваліфіковані інженерні та виробничі кадри, систему управління та контролю якості, що дозволяє  виконувати найскладніші проекти на високому рівні.

Такий підхід  до вирішення завдань дозволив фахівцям «НТ-Експлорейшин» реалізовувати проекти які торкаються найнебезпечніших груп відходів:

  • відходи, що містять ртуть та сполуки ртуті,
  • пестициди, біоциди, гербіциди та інші  засобами захисту рослин, що мають прострочений термін  придатності чи непридатні  до використання.

Речовини які застосовуються у вказаних сполуках є отрутою  в чистому та концентрованому вигляді, для всіх без виключення живих організмів. Вони вимагають відповідального, обережного та кваліфікованого поводження із дотриманням усіх можливих вимог техніки безпеки та використання засобів захисту.

Завдяки великому досвіду компанія в змозі надати широкий спектр послуг з поводження з небезпечними відходами, який включає:

  • комплексний підхід до вирішення поставлених завдань та вимог замовника.
  • розробка  та узгодження з регулюючими органами  проектних рішень.
  • реалізація на практиці, із дотриманням визначених строків, виконання робіт.
  • логістичні рішення по транспортуванню небезпечних речовин, як у внутрішньо державному так і в  міжнародному сполученні.
  • повне відновлення ділянок виконання робіт, до  їх  первинного, природного стану.