Виготовлення контейнерів для безпечного транспортування та зберігання радіоактивних відходів

Контейнери для безпечного транспортування та зберігання радіоактивних матеріалів

«НТ-Інжиніринг» проєктує, виробляє та постачає сертифіковані спеціалізовані контейнери для безпечного транспортування, тимчасового зберігання й захоронення радіоактивних матеріалів усіх типів.

Одним із напрямків діяльності компанії є організація повного циклу розробки, виготовлення та сертифікація контейнерів для індивідуальних, специфічних потреб замовника, включно з:

  • розробкою технічного завдання на виготовлення контейнерів;
  • розробкою проєктно-конструкторської документації;
  • виготовленням контейнерів відповідно до проєктно-конструкторської документації та вимог забезпечення якості;
  • сертифікацією та випробовуванням контейнерів;
  • гарантійним обслуговуванням відповідно до чинного законодавства.

«НТ-Інжиніринг» виготовляє спеціалізовані контейнери для безпечного транспортування, тимчасового зберігання та захоронення радіоактивних матеріалів як для власних потреб, так і на замовлення третіх осіб.

У межах реалізації інноваційних підходів до проєктування, виготовлення й використання «НТ-Інжиніринг» має партнерські стосунки з компанією PacTec EPS, LTD (Велика Британія).

Серед іншого, «НТ-Інжиніринг» здійснює проєктування, виготовлення, сертифікацію, випробовування та гарантійне обслуговування наведених нижче типів спеціалізованих контейнерів.

Пакувальний комплект для транспортування та зберігання нейтронних ДІВ ПКТ-ІІА-440Н, який відповідає типу А (згідно з ПБПРМ-2006) та має товщину біозахисту не менше ніж 440 мм. (сертифікат)

Пакувальний комплект для транспортування та зберігання нейтронних ДІВ ПКТ-ІІА-350-6Н, який відповідає типу А (згідно є ПБПРМ-2006) та має товщину біозахисту не менше ніж 350 мм і 6-канальний барабан. (сертифікат)

Пакувальний комплект для транспортування та зберігання гама ДІВ ПКТ-ІА-170Н, який відповідає типу А (згідно з ПБПРМ-2006) та має товщину біозахисту не менше ніж 170 мм. (сертифікат)

Пакувальний комплект для транспортування та зберігання блоків БГІ (і аналогічних) ПКТ-ІА-15Н, який відповідає типу А (згідно з ПБПРМ-2006) та розрахований на транспортування до 15 блоків різних типорозмірів одночасно. (сертифікат)

Технологічний контейнер на 3 капсули КТІ-170 із біозахистом на основі свинцевого дробу менше ніж 2 мм для виконання технологічних операцій у разі поводження з бета- та гама-ДІВ.

 

Приклади реалізованих проєктів «НТ-Інжиніринг» у галузі виготовлення спеціалізованих контейнерів