ТОВ «НТ-Інжиніринг» стане постачальником контейнерів для транспортування та зберігання відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ) та обладнання для перевантаження ВДІВ для ДК «УкрДО «Радон». Проект виконується в рамках міжнародної технічної допомоги та фінансується урядом США.
23 березня 2016 року фахівцями НТ-Інжиніринг разом з ДСП «ЧАЕС» успішно реалізовано другий експериментальний етап висадки плантації енергетичної верби на висушеній частині території става-охолоджувача Чорнобильської атомної електростанції
ТОВ «НТ-Інжиніринг» здійснює свою діяльність відповідно до найвищих стандартів якості, а саме міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (адаптованому та прийнятому в Україні).
30 листопада 2015 року фахівцями НТ-Інжиніринг разом з ДСП «ЧАЕС» успішно реалізовано перший експериментальний етап висадки плантації енергетичної верби на висушеній частині території става-охолоджувача Чорнобильської атомної електростанції
Випущено аналітичну записку Біоенергетичної асоціації України "Перспективи вирощування та використання енергетичних культур в Україні"
234