ТОВ «НТ-ІНЖИНІРИНГ», за фінансової підтримки Уряду США, забезпечило підприємства Державного Агентства з управління Зоною Відчудження (ДАЗВ) обладнанням та контейнерами для зберігання і транспортування відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання.
21 квітня у Державному агентстві України з управління зоною відчуження відбулося підписання контрактних документів між компанією «НТ-Інжиніринг», яка виграла міжнародний конкурс, та Агенцією НАТО з підтримки та постачання (NSPA) про“ Ліквідацію могильника радіоактивних відходів на об’єкті “Цибулеве” Міністерства оборони України. На ньому зберігаються не класифіковані джерела іонізуючого випромінювання, залишені у спадок Україні ще радянською армією.
На початку 2018 р. ТОВ «НТ-Інжиніринг» стало переможцем у тендерних процедурах та успішно виконує замовлення НАЕК «Енергоатом» для Відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» (ВП «Рівненська АЕС») щодо проведення оцінки впливу на довкілля майданчику ВП «Рівненська АЕС». Відповідну угоду на виконання даного замовлення було підписано 27 березня 2018 року.
У Брюселі, в штаб-квартирі НАТО, відкрилася виставка, організована Місією України при НАТО разом з Постійним представництвом ФРН в НАТО та Агентством НАТО з підтримки та постачання щодо перезахоронення радіоактивних відходів (РАВ), які утворилися внаслідок виконання військових програм колишнього СРСР в Україні.
Проект Трастового Фонду НАТО із захоронення радіоактивних джерел в Україні “Ліквідація могильника радіоактивних відходів, які зберігаються на об’єкті “Вакуленчук” Державної прикордонної служби України (смт. Вакуленчук Житомирської області)
У травні 2018 року за результатами проведеної перевірки ТОВ «НТ-Інжиніринг» було затверджено постачальником послуг ДП «НАЕК Енергоатом» з впровадження ризик-інформованого підходу для управління конфігурацією АЕС з метою оптимізації процесів технічного обслуговування та ремонту відповідно до рішення комісії ВП ЗАЕС.